برای افزایش میل جنسی خود شکلات تلخ و فلفل بخورید
۱۰ بهمن ۱۳۹۵

برای افزایش میل جنسی خود شکلات تلخ و فلفل بخورید

شکلات تلخ،‌ این توانایی را دارد که سطح سروتونین و دوپامین را در مغز انسان‌ها افزایش بدهد. این دو ماده مهم، هم ما را خوشحال می‌کنند و هم سطح استرس را پایین می‌آورند.


شکلات تلخ
شکلات تلخ،‌ این توانایی را دارد که سطح سروتونین و دوپامین را در مغز انسان‌ها افزایش بدهد. این دو ماده مهم، هم ما را خوشحال می‌کنند و هم سطح استرس را پایین می‌آورند. درواقع، می‌توان لقب «تقویت‌کننده خلق‌وخو» را به آن‌ها داد. نظریه دیگر این است که شکلات تلخ، کیفیت جریان خون را در سرخرگ‌ها افزایش می‌دهد و رگ‌های خونی مختلف بدن را شُل می‌کند و در نتیجه خون را به همه قسمت‌های مختلف بدن می‌فرستد. تقریبا می‌توان گفت که شکلات تلخ،‌ هیچ جنبه منفی و مضری ندارد،‌ به این شرط که در مصرف آن زیاده‌روی نکنیم.


فلفل قرمز تُند
هرچه فلفل‌های قرمز و چیلی تُندتر باشند، یعنی کیفیت بهتری دارند. فلفل قرمز، متابولیسم را در بدن افزایش می‌دهد و بدن را به ترشح اندورفین تحریک می‌کند. این روند به تعریق بیشتر، افزایش حجم لب‌ها و بالا رفتن ضربان قلب منجر می‌شود و جریان خون را با قدرت به تمامی قسمت‌های ضروری بدن می‌رساند. تمامی این اتفاقات به شما کمک می‌کنند تا رابطه جنسی بهتری داشته باشید و از کیفیت عملکرد خودتان لذت ببرید.

سلامتیسم در اینستاگرام

لینک کوتاه مطلب: https://www.salamatism.info/?n=11087

افزودن نظر